ODOSLANIE TOVARU

Tovar je obvykle  odosielaný  v priebehu 1-3 pracovných dní po obdržaní objednávky v zavislosti na spôsobe  platby.  V prípade zvolenej platby bankovým prevodom alebo vkladom na účet je tovar odoslaný až po pripísaní celej sumy hodnoty objednávky na náš účet.  Ak nie je tovar na sklade,  informujeme o tejto situácii zákazníka a postupujeme podľa dohody s ním.

BALNÉ
Balné neúčtujeme, bez ohľadu na hodnotu Vašej objednávky či počet objednaných produktov.

SPÔSOBY DORUČENIA TOVARU:

KURIÉR SK
Tovar je zaslaný zákazníkovi kuriérom ako poistený balík. Doba doručenia je v nasledujúci pracovný deň po dni odoslania. Ak si vyberiete tento spôsob doručenia tovaru, uvádzajte prosím do objednávky čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil. K celkovej sume objednávky do 100€ s DPH pripočítavame prepravné vo výške 3,00€ s Dph.

Pri objednávke nad 100€ s Dph je dodanie na Vašu adresu prostredníctvom kuréra DPD zdarma.
Doprava zdarma sa nevzťahuje na akciové produkty.

Uvedené poštovné podmienky sa vzťahujú pre Slovensko.

KURIÉR CZ
Tovar je zaslaný zákazníkovi kuriérom ako poistený balík. Doba doručenia je zvyčajne 2 pracovné dni po dni odoslania. Ak si vyberiete tento spôsob doručenia tovaru, uvádzajte prosím do objednávky čo najpresnejšie miesto doručenia ako aj platný kontakt na mobil. K celkovej sume objednávky do 2700Kč s DPH pripočítavame prepravné vo výške 81Kč s Dph.

Pri objednávke nad 2700Kč s Dph je dodanie na Vašu adresu prostredníctvom kuréra DPD zdarma.
Doprava zdarma sa nevzťahuje na akciové produkty.

Uvedené poštovné podmienky sa vzťahujú pre Českú republiku.

OSOBNÝ ODBER – IBA S PLATBOU VOPRED
Osobný odber je možný po vytvorení objednávky cez eshop. NEPREVÁDZKUJEME KAMENNÚ PREDAJŇU!!! Po obdržaní emailu o dokončení objednávky je možné tovar vyzdvihnúť v reštaurácii Grillbar, Zimná 73, Spišská Nová Ves cez pracovné dni od 14:00 – 20:00.

SPÔSOBY PLATBY

  1. Dobierka – za tovar zaplatíte v hotovosti kuriérovi.
  2. bankový online prevod cez GoPay pokiaľ máte účet s i-bankingom vedený v jednej z týchto bánk: Fio Banka , mBank , OTP banka , Poštová bankaPrima banka , SBERBANK , Slovenská sporiteľňa , Tatra banka , UniCredit Bank , VÚB banka
  3. Platobnou kartou cez bránu GoPay